Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Свобода
119 999 €
234 697.64 лв.

(1 935 €, 3 784.53 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 10:52 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 151 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

ВЪТРЕШЕН !!! РЕМОНТИРАН ПОКРИВ ! ! !
Представяме на вашето внимание двустаен апартамент с възможност за преустройство в тристаен апартамент, със следното функционално разпределение: коридор, всекидневна с преход към спалня и излаз на тераса, кухня с излаз на тераса, както и баня с тоалетна. Жилището е подготвено за съвременен ремонт. Сградата се намира в непосредствена близост до Северен парк, училища, детски градини и спирки на градски транспорт. Обади се сега и цитирай този код: 144255
Особености
Панел
За контакт:
0875363330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ АД - ОФИС МОНТЕВИДЕО
0875363330
ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ АД - ОФИС МОНТЕВИДЕО logo
В imot.bg от 2024 г.
home2umontevideo.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Свобода
Обява: 1b177848594502044

119 999 €
234 697.64 лв.
(1 935 €, 3 784.53 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Свобода

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност